Gramofon Audio-Technica AT-LPW40WN
  • Kakovosten gramofon z ročnim upravljanjem, motorjem s pogonom na jermen in nadzornim senzorjem.
  • Vgrajen gramofonski predojačevalnik za naprave brez gramofonskega vhoda.
Razdeli na do 36 obrokov
Leanpay
3
10,83 / mesec
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup.
Šifra izdelka: LPW40WN
Potrebujete pomoč pri izbiri?
Na voljo smo vam po e-mailu info@kondric.si.
Nedavno ogledani izdelki
Ključne značilnosti in izboljšave:
  • Prilagodljivost: Nastavljiv dinamični nadzor proti drsenju (anti-skate).
Dodatne informacije:
Za delovanje gramofon zahteva ojačevalnik in zvočnike ali “aktivne” zvočnike.
Tehnične specifikacije
  • Tip: 2-hitrostni, popolnoma ročni gramofon
  • Motor: DC servo motor s stabilizacijo hitrosti
  • Način pogona: Jermenski pogon
  • Hitrosti: 33-1/3 RPM, 45 RPM
  • Plošča gramofona: Liti aluminij
  • Wow and Flutter: < 0.15 % WRMS (33 RPM) pri 3 kHz
  • Razmerje signal/šum: > 60 dB
  • Izhodna raven:
    • Predojačevalnik “PHONO”: 4,0 mV nominalno pri 1 kHz, 5 cm/sek
    • Predojačevalnik “LINE”: 200 mV nominalno pri 1 kHz, 5 cm/sek
  • Gain fono predojačevalnika: 35 dB nominalno, RIAA izenačen
  • Potrebno napajanje: 100 do 240 V, 50/60 Hz
  • Dimenzije (V x Š x G): 117 x 420 x 340 mm