Več rezultatov ...

Generic selectors
Samo natančna ujemanja
Išči po naslovu
Iskanje po vsebini
Post Type Selectors
Išči po objavah
Išči po straneh
Produkti
Filtriraj po kategorijah
Audio Kondrič
Tehnična navodila
0
0

Več rezultatov ...

Generic selectors
Samo natančna ujemanja
Išči po naslovu
Iskanje po vsebini
Post Type Selectors
Išči po objavah
Išči po straneh
Produkti
Filtriraj po kategorijah
Audio Kondrič
Tehnična navodila
0
D’Addario Screeching Halt - čep za zvočno luknjo

D’Addario Screeching Halt – čep za zvočno luknjo

D’Addario Screeching Halt Soundhole Cover učinkovito zmanjša mikrofonijo pri elektro‑akustičnih kitarah, poveča glasnost na odru in ohranja naraven zvok instrumenta.

12,00

- +

Šifra izdelka: PW-TGSCK-2

Potrebujete pomoč pri izbiri?

Na voljo smo vam po e-mailu info@kondric.si.

Leanpay. Od 10€ naprej/mesec. Hitra odobritev, brez dodatnih prikritih stroškov. Preverite vaš limit.

D’Addario Screeching Halt Soundhole Cover je preprost in zanesljiv način, da na odru obdržiš elektro‑akustično kitaro pod nadzorom. Zmanjša nezaželeno mikrofonijo in tuljenje, zato lahko igraš pri višji glasnosti, ne da bi žrtvoval čistost tona. Stožčasta oblika omogoča dober oprijem v večini standardnih zvočnih lukenj, nevtralni material pa ne poškoduje laka ali lesa.

Namestitev je hitra in brez posegov v inštrument – čep enostavno vstaviš v zvočno luknjo in že je pripravljen na uporabo. Mehka guma zagotavlja varno prileganje ter hkrati ščiti površino kitare. Screeching Halt je odlična izbira za koncertne odre, vaje z bendom in vse situacije, kjer želiš več glasnosti in manj težav z neželenimi zvoki.

Scroll to Top
0